View Single Post
Staro 13.05.2022., 02:23   #802
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Jaoooo igrao sam neku noviju verziju takve igre (sudeći po sučelju i grafici), ludilo
Pa ovo i jest novija verzija ... sudeći po grafici. Imam originalni TIM na 486-ici, i uvjeravam te da je grafika puno zrnastija od ove!

Nego, igre koje su obilježile moje djetinstvo... Wow, previše njih za nabrojati ali svakako budem pokušao

Ako govorimo o MS-DOS & Win 3.11 eri, onda svakako Dyna Blaster (aka Bomberman), Prehistorik 2, Lotus 3 (The Ultimate Challenge), Stunts, Doom 2, Duke 3D, Indiana Jones & Fate of Atlantis kao i mnoge druge.

Ako pak govorimo o Win95/98/ME eri, onda defininitivno i bez razmišljanja Need for Speed III Hot Pursuit, Carmageddon 2, Half-Life, Curse of Monkey Island, Gilbert Goodmate, Tomb Raider 3, Indiana Jones & The Infernal Machine, GTA 2 ... uz naravno hrpetine drugih naslova, previše za nabrojati na jednome mjestu.

Nažalost, pojavom XP/Win7 ere nisam više imao toliko favorita ... bilo da je zato što sam već bio stariji ili zato što je kvaliteta sadržaja počela padati teško je reći. Igrale su se razne igre (FlatOut, GTA3, Vice, Half-Life 2, Portal, itd) ali ne mogu reći da su "obilježile" išta. Da su navedene igre bile dobre to definitivno jesu (neke čak igram i danas, GTA3) ali ponavljam - ne znače mi jednako onoliko koliko Duke 3d na primjer, Carmageddon II i/ili Half-Life
  Reply With Quote