View Single Post
Staro 03.05.2022., 21:15   #797
ludza
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: La Svonia
Postovi: 96
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Da se prikljucim malo u temu, vec neko vrijeme tražim nešto što mi je promaknulo u mladosti kao klincu a i dalje me intrigira. Naime radi se o igri "Poslanik" ili "The Ward" od Fragile Bitsa iz 2000te. Kod igre mi je primarno zanimljivo da je jedna od prvih (ako ne i prva) koju je radila ekipa iz HR.

Imao sam nedavno srece i naletio na ebayu na lika u Španjolskoj koji je prodavao Englesku verziju, koja je stigla neki dan (evo par slika u prilogu ako nekoga zanima).



Međutim i dalje me kopka znatiželja da vidim kako je izgledala HR verzija, pa ne mogu da ne pitam nema li možda netko od vas nekim cudom HR verziju ?

Kao što možete predpostaviti opcije za kupnju su cisti luck u 2021-oj, digitalno se igra naravno ne prodaje (mislim da se nije nikada ni prodavala), a za uvrebati fizicku kopiju budem se nacekao (ako se uopce i pojavi) jer doslovno mogu pecati njuškalo sljedecih par godina dok necija mama/baka ne odluce ocistiti neki tavan/podrum

Pa ako netko slucajno ima doma primjerak javite se da nekaj skemijamo
Kupio hr verziju kupio u posti za 180kn tamo 2000/2001 godine, mislim na dva cd-a. Moram pogledati na tavanu, mozda imam oba diska u kutiji.
ludza je offline   Reply With Quote