View Single Post
Staro 07.01.2023., 12:48   #694
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
PBZ net bankarstvo

Citiraj:
Autor Hrconja Pregled postova
Pricas gluposti. ZABA je imala sve funkcionalno 1.1 popodne (ukljucujuci i mbanking). Ne znam kakve si probleme ti imao? Ili pricas napamet.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Hmm, m-zaba je sukladno najavi bila nedostupna do 02.01. u 04:00 - tj. mogu reci da je bila nedostupna u 02.01. u 01:30. Jedino je token dio appa proradio 01.01. navečer.


Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Jel vam i vuk poštu nosi?
Apsolutno sve plaćam karticama, od pekare, birceva, hrane koju naručim, vrtiće, shoppinge, servise, neznam kad sam zadnji put platio kešom. Stvarno mi je nevjerojatno da ekipa u 21 stoljecu izbjegava placanje karticama iako mi je jasno iz tvojih postova stanje uma cim si spomenuo kontrolu i pljačku od strane banaka.

Ako si u ZG, kuzim da ti je cudno, ali HR != ZG. Evo primjer u OS - nijedna od 5 pekara koje subkilometar od mene ne prima kartice, jedino Mlinar ima Keks, ali i to se nadas da blagajnica zna koristiti. Normalni kafici ne primaju kartice, samo fensi mjesta. Vecina manjih specijaliziranih trgovina prima kartice, ali za gotovinu daje 5-10% popusta. Cak i neki servisi/vulkanizeri.

U ZG udem u neku preuredenu drvenu garazu/pekarnicu i pita me kartica ili cash.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote