Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 04.05.2021., 11:34   #2859
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
Bio sam u vrlo slicnoj potrazi iako sam gledao nesto oko 1000kn i na kraju odlucio dati malo vise para. Nakon pola godine koristenja dao bi glas za PXC 550-II (na amazonu budu cesto na popustima, mene su tada izasle 200 eura).

99% vremena su simultano spojene na work pc i shield tv. Kad hocu gledati tv samo prebacim output na bt zvuk i voila.

- slusalice pamte do 8 uredjaja
- mogucnost BT spajanja na dva uredjaja istovremeno, automatski se spajaju na zadnja dva uredjaja (multipoint)
- niski lag, medju najnizima za SBC/AAC/aptX kodeke (ne racunam aptX LL kojeg rijetki uredjaji podrzavaju)
- odlican mic za konferencije
- solidan ANC, meni osobno zadovoljavajuci, ali necu reci sjajan jer nisam probao Sony (recenzije kazu da je Sony ipak ispred)
- mogucnost koristenja preko USB-a na PC-u (imaju interni DAC)
- mogucnost koristenja preko 3.5mm kabela na gamepadu (koristim xbox i shield gamepade)
- duboke "casice" i uho mi ne dira slusalice, vrlo vrlo udobne (nosim naocale), a znam ih imati na glavi i po 2-3h bez pauze (s muzikom ili bez, koristim ANC da ubijem buku susjeda)
- vrlo flat zvuk, bez naglasaka, ako si u tome
- baterija po speckama traje 20ak sati, a u praksi mene to izadje skoro cijeli radnji tjedan (?). Nisam nikada mjerio, ali ne sjecam se ni kad sam ih tocno punio. Koristim ih efektivno oko 3-4h dnevno bez ANC-a (sastanci, muzika). Pretezno su ili na stolu uvijek spojene i spremne ili na glavi i tada palim ANC.

Mane:
- micro USB port
- nisu najglasnije slusalice na trzistu
- nemaju mogucnost podesavanja EQ-a kroz aplikaciju ili sl. samo odabir par presetova

Od mana, realno, najgluplje mi je sto imaju micro USB port. Iako na stolu trenutno imam 3 uredjaja s tim arhaicnim portom, svejedno bi volio USB C.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote