Tema: Automobili
View Single Post
Staro 04.06.2020., 11:18   #49760
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor Tumor Pregled postova
Koji Primacy,koliko star, koja dimenzija i koji auto?

Ja imam Primacy 3, prosle godine im bila 3. odvozena sezona, 225/45 R 17 na Opel Astri.
Proslu jesen se nisu bas iskazale kada je mokro/kisa, malo finiji stisak gasa i proklizi ona samo tako (auto ima TC). A niti na suhom nisam bas nesto najzadovoljniji s njima. Dobra za normalnu voznju, ali se nebi bas usudio po zavojitoj cesti ostrije na njima voziti. Feedback = 0 bodova.
Sad im ide 4. sezona, ali jos nisam imao kisu/mokro da vidim kako se ponasaju godinu dana starije. I nisam jos isao po otvorenoj cesti, pa da vidim.
Primacy 3 je najgora ljetna guma koju sam vozio. Vec druge sezone su bile lose, treće sezone katastrofa. Ostalo na njima još 5-6 mm mesa, ali sam ih prodao jer su bile katastrofa. Poslije njih uzeo RainSport 3 i preporodio se. RainSport 3 je neuporedivo bolja guma, i po suhom, a naročito po kiši.

205/55 16, Megane karavan 1.9, 130 hp.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Nemoj panoramski krov ako ćeš karavana.

Kolega s posla uzeo 508 RX, 2 puta u godinu dana mu puklo staklo na krovu, 1800kn ceh.
Auto nije bio havarisan?
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote