View Single Post
Staro 12.06.2021., 21:03   #4300
Alien_200581
Premium
Moj komp
 
Alien_200581's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,178
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Ma šta BTC maskice, još će izronit odnekud cijeli pogon u mint / new stanju
Nije mint nit su low speed drajvovi, but BTC it is... Kak su se krenuli pojavljivati mislim da Trekkie može slobodno uz Adison složiti i najvecu HR BTC drive kolekciju



Par slika loot-a...



Raskopal sam one kante koje su bile u dolasku, "mobile_pirate_bay" konfa je u sebi skrivala tulca na 733, par capsa na ploči je isto prdnulo u fenjer i izrigalo iznutrice pa ce trebati replace, but hey, imam p1, p2 i p4 a sad i p3, zakaj ne Tj budem imao ako odlučim recapat ploču jednog dana haha. Uz to unutra su se skrivale MX440, SbLive!, mrežna, modem i hrpa drajvova od kojih je bil uštekan sam jedan. I jedan neuništivi Maxtor nema ni jedan bad sector i 99% sektora je u perfect stanju (ili bar tako tvrdi DiskGenius). Vanta-16 je iz jedne p4 kriminal netviste koja je isto nabubrila na sve strane pa ce vrlo vjerovatno cekati otpis s obzirom da imam atm 3-4 p4 konfe koje rade tako da... Vidjet cemo rekli su slijepci.

Također zalemio sam konacno onaj kondic sa one druge kartice od kolege C-shadow-a, so far kartica u biosu dela uredno i baca sliku budemo vidjeli kako ce se pokazat u windozama i hoce li preživjeti bencheve (kad složim konačno jednu pci-e testnu konfu ).

Također, FX5500 je brzinski ugrađen, sutra nglide testiranje i benchevi da vidimo kako ce se nositi sa 5700 i dali je viable za w98 nglide konfe ili ce biti naknap. To be continued...
Alien_200581 je offline   Reply With Quote