View Single Post
Staro 18.05.2021., 10:44   #49
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Inače jučer mi se udostojio doći i predstavnik T-coma na kućna vrata, jer vidio ćovjek da je vrag odnio šalu i nerad i da konkurencija radi i nudi usluge. Malo smo popričali i na kraju mi je čak i uvalio posjetnicu. Da napomenem usput da kod njega usluga ne može ispod 229 kuna, A1 to nudi za 189 kuna, a Telemach za 169 kuna. Konstatirao je da imam dobru ponudu 3 optičke mreže i kabelsku kao četvrtu naravno i bakrenu paricu od njegove firme, koju su ljubomrno čuvali od konkurencije dok im nije Hakom presudio, a to je trebalo napraviti i sa optikom, no na žalost nije se napravilo i tako imam sreću da u šahtu ispred zgrade čući i 4 optika od Škegre, naravno uveli u prva tri nebodera, a u zadnja dva stali, to je bilo prije nego je Amis uvodio svoju optiku, dakle prije poprilično godina. Do mojeg ulaza su dovukli jer su od tuda povukli optiku u crkvu, ali ne i u zgradu. Kada su to radili došla dvojica u skupim odijelima i skupim automobilom da provjere što je napravljeno, a ja i predstavnik stanara ih natjerali da poprave štetu jer su od šahta ispred ulaza u zgradu do crkve iskopali kanal za polaganje optike, pa su nam tako oštetili i AB ploču ispred stepenica, eh taj Škegro!


Što se tiče predstavnika Telemacha onaj jedan i drugi dan ona dva oni su sve uredno zapisivali na papir. Ovaj iz T-coma imao je tablet i dijelio posjetnice, odmah se vidi da nije iz sirotinjske tvrtke, a naravno imao je i odijelo na sebi.


Ova dvojica iz Telemacha više su sličila na one majstore što su montirali kanalice i razvlačili optiku!

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 18.05.2021. u 10:56.
sakomako je offline   Reply With Quote