View Single Post
Staro 30.04.2021., 09:36   #2234
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Da sam sebe kvotam. Sisac nije radio evo ni 2 mjeseca. Kosta 120kn, nije puno, lekcija naucena. Neki dan gledao imaju jeftin NVME SSD, ali definitivno cu radje dat i 100kn vise pa kupit tu od domaceg povjerljivog ducana, ak nist drugo barem ima neku garanciju. Ovo kako su meni poslali pise gore. A zujilo mi u glavi mjesec dana, zasto bi netko vratio sisac i kako da su ga oni meni uvalili tako zapakiranog, evo dobio odgovor prije kakvih 3 tjedna.
Pa ne bi smjeli prodavat bez da naznače a je otvarano.Evo ja kupio jučer volan od Zlatka,cijena bila manja ,ali je lijepo navedeno otvarana kutija.I sve 5!
Isto iskustvo sam imao sa Adm prije nekih 12 godina.Kupio grafičku ,dođem doma ,vrećica u kojoj je grafička sva podrapana.Kartica neispravna ,zujao ventilator!
Tražio zamjenu drugi dan ,odbili me.Onda peripetije dok sam to sanirao sa alternativnim hladnjakom.
Ali tad su me vidjeli zadnji dan.A hvala bogu,dosta kupujem hardvera i ostavio sam hrpu love u ovih 12 godina.Ali kod njih ne.Pa sad ,kome je isplativije?
Njima nije!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote