View Single Post
Staro 30.04.2021., 09:08   #2233
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
kupio sisac na akciji je bio. Jako jeftino, a kvalitetno. No dosao mi u nekoj kutiji koja je bila vec otvarana, i kao da se netko vec sisao s njim. Odnosno kao da je koristen jednom...

Jel to po zakonu da oni prodaju robu koja je koristena? To bi znacilo outlet? Nisam znao da se to moze samo tak prodavat bez jasne oznake da je koristeno.

Vjerojatno netko narucio i vratio sisac. Jasno mi je zasto ga je vratio, jer zuji jako, to je onaj sisac s jakim motorom koji ce me vjerojatno drzat do zivota. Ali nekom to brndanje i tezina uredjaja vjerojatno nije odgovarala.

Ali evo pisem da pripazite da ne kupite polovni TV ili nesto slicno...

LINK
Nigdje ne vidim da pise da je outlet ili koristeno.
Da sam sebe kvotam. Sisac nije radio evo ni 2 mjeseca. Kosta 120kn, nije puno, lekcija naucena. Neki dan gledao imaju jeftin NVME SSD, ali definitivno cu radje dat i 100kn vise pa kupit tu od domaceg povjerljivog ducana, ak nist drugo barem ima neku garanciju. Ovo kako su meni poslali pise gore. A zujilo mi u glavi mjesec dana, zasto bi netko vratio sisac i kako da su ga oni meni uvalili tako zapakiranog, evo dobio odgovor prije kakvih 3 tjedna.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote