View Single Post
Staro 30.12.2021., 10:11   #497
staza
Premium
Moj komp
 
staza's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Split
Postovi: 208
Citiraj:
Autor salinjo Pregled postova
Ajde jedno pocetnicko pitanje...mislio sam mjesecno za cca 100$ kupovat i holdat BTC i ETH (50$/50$)...ok, to sam odlucio mjesecno dodavati i to necu dirati...e sad me zanima za još 2 coina Vaše mišljenje...obadva sam kupio prije par dana za sitne novce (200-300 kuna svaki)...Polygon Matic i Avalanche Avax...da li su to coini za holdanje (pa da ih skupljam uz BTC i ETH) ili da izlazim iz toga...nisam osoba za trejdanje tako da to nije opcija :-)...molio bi iskusnije za mišljenje
Sa obzirom da imas mali iznos za ulaganje moj savjet bi bio da odaberes neke coin-e koji imaju manji market cap a koji imaju potencijal da imas vise profita.
Matic(18B$) i Avax(25B$)su dobri , Eth(441B$) je dobar ali kad ce izac 2.0 verzija i koliko jos moze narast tesko je rec, BTC ne.
Ja sam vise koncentriran na manje coince sa vecim potencijalom zarade, ovo su mi trenutni favoriti
Iota(4B$)- obecavajuca tehnologija potencijal da dode do 100B$ mcap
Trustswap(100M$)- vodeci u nekim uslugama u Defi cryptu ,kupili Crypto app potencijal da dode do 1B$ mcap
DogemonGo(4M$)- jedina crypto igra za mobitele koja je Google i Apple store-u, 200k skinuta, 1.6 miliona ljudi je prati na coinmarketcapu, potencijal da dode do 1B$ mcap

Moj savjet je istrazi sve i vidi sta tebi odgovara, mozda na dva coina sa manjim marketcapom stavi po 50$ a onda nastavi ulagat u ove vece. Imaj u vidu da za sljedecu godina kazu da ce bit game fi godina i da ce sve crypto igre ispalit, pod uvjetom da btc ne potone do 10k$.
Ne zaboravi, ulazi samo one novce koje mos izgubit i ulazi na duge staze
Sretno

Zadnje izmijenjeno od: staza. 30.12.2021. u 10:20.
staza je offline   Reply With Quote