View Single Post
Staro 26.11.2017., 18:33   #38
sholky
Premium
Moj komp
 
sholky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Citiraj:
Autor wifi Pregled postova
mountanje sam spomenia samo zato sto je to najblize AIO rjesenju. Inace su sva ova miniITX kucista tako elegantna i mala da nebi nikakav problem bia stavit ih pored ili ispod monitora. npr. node 202 ima mogucnost naknadne ugradnje full size graficke a dosta je malen. core 500 je cube koji je dosta nizak i malen, torba bi mogla NA njega stat. sto i jedna solucija postoji.
Nije stvar u veličini kućišta, nego u tome što su mi kabeli i konektori uzrok kvara broj 1. Imao sam kabele napajanja koji se spontano zapale, napajanja koja mi eksplodiraju u lice kad idem odspojit kabel (s ugašenog kompjutera, a nemaju sklopku).
Daleko najgori su VGA kabeli, pogotovo ako imaš učenike kod drugih profesora koji koriste učionicu, koji zakreću monitore da bi nešto pokazali.

S AiO rješenjem ostajem na jednom jedinom kabelu, za napajanje. Plus za tipkovnicu i miš, ali ako su USB oni se puno rjeđe kvare i to nije veliki problem za zamjenu.

AiO mi se također čini praktičnijim od laptopa za ono za što je potreban, a o dimenzijama ekrana da ne pričam.
Inače na natjecanjima se radi s laptopima, ali redovito na malene 14" ThihkPadove spoje vanjsku tipkovnicu i miš.
sholky je offline   Reply With Quote