Tema: BTC kartice
View Single Post
Staro 03.05.2021., 07:09   #1682
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
Binance Visa mi prolazi svugdje, pevec, konzum, sancta, lokalni dućan...
Prebacim u BNB, nafilam karticu a žena pegla
Upravo razmisljao o kartici i sad dok sam pogledao ovaj Binance Visa zvuci mi ko scam. Znam da nije, ali buduci sam ja iz 2017te meni ova njihova kartica zvuci ko scam:

Zero Fees
Your Binance Visa Card is completely free! Binance will not charge any administrative or processing fees*.
*Third-party fees might be still applicable
Hold crypto and exchange only when you need to
Hold crypto in your Binance Card wallet and exchange only when you're making payments.
Up to 8% cashback on your purchases
Get up to 8% cashback on all eligible purchases made with your Binance Visa Card!
Your funds are SAFU
All your Binance Card funds are protected by the highest security standards available at Binance. Sleep tight, we've got you covered.


Kako to, oni jos meni daju 8%? WTF? i i jos su mi SAFU???

Ajd reci gdje je caka?

Sjecam se onih kartica iz 2017te gdje sam morao natovariti pa 3 puta mjenjati tecaj, pa me oderali na tecaju 100$, pa onda fee je bio 13% ili neki dvoznamenkasti broj, plus sam jos karticu morao platiti i cekati mjesec dana da dodje, i onda kad je dosla radila je samo tjedan dana.

Pa eto koelga ako nije problem, jel moze vise detalja, jel to samo za VIP? Iskreno koliko sam Feeva ostavio Binanceu trebali bi mi i dati VIP status...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote