Tema: Automobili
View Single Post
Staro 12.05.2022., 09:36   #61204
Iluzionist
Premium
Moj komp
 
Iluzionist's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2019
Lokacija: Oovaj...zapravo...čekaj malo...
Postovi: 381
@nik, bulj0: Hvala dečki, gledao sam baš jutros na 3g staroj C klasi, ni zrna hrđe iznutra na diskovima, a "naoko" su iste debljine...zato sam i pitao. A, jbga, znači za definitivnu ocjenu mora kotač dolje i provjera kaliperom. Nije baš mala lova u igri (oko 5,5k kn sa rukama) pa ne bih da me budalom prave. A isto tako, ne bih pravio budalu od sebe, pa zato bolje ovdje pitam prvo

Uglavnom, koliko sam uspio pohvatati po ovome što sam gledao u jučerašnjem danu, ovi ventilirani diskovi se brže troše ali i manje zagrijavaju, pa su rezistentniji na pucanje i deformacije od klasičnih.
Kad me lik iz servisa zvao i spomenuo samo prednje, pitam ja stanje stražnih diskova, kaže on da su još dobri- opet, "naoko", jutros uspoređivao i mislim da nemaju niti 2/3 debljine prednjih (nisu istih specifikacija, ali opet...). Znači ako ti stražnji još "valjaju", debljina prednjih mora biti u granicama. Auto koči dobro, nemam primjedbi...samo, teško mi je u glavi staviti u istu rečenicu "novo" i "hrđa"...jbga

@Hamm: To onda dođe nešto kao plemenita plijesan na siru, ili ona paučina na vinskoj boci...hmmm...

Zadnje izmijenjeno od: Iluzionist. 12.05.2022. u 09:45.
Iluzionist je offline   Reply With Quote