View Single Post
Staro 15.01.2024., 12:50   #2871
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
1. put kada sam zvao poslovnicu u Nehajsku.
2. put kada sam ga reklamirao u Nehajskoj sam još jednom rekao prodavaču. U obrazcu nisam vidio da ima igdje za ispuniti što želim, samo opis kvara. Na kraju kako sam rekao prodavaču što želim, valjda bi mi on trebao napomenuti "napiši u ovo polje da želiš porat novca"
3. Put kada sam zvao servis gdje me čovjek bezobrazno otpilio za povrat što god ja njemu rekao. Na kraju sam mu rekao, uzet ću disk, neću propast za tih 70€, al da ću taj slučaj stavit na net, na što je rekao da stavim. Vjerujem da snimate pozive pa si slobodno preslušajte poziv prema broju 01 3098 491, 21.12.2023. u 15:22

Za brojku 1 preslušajte snimku prema broju 01 3098 490, 7.12. u 11:37 i 11:59
Disk je već prodan ovdje na aukciji tako da nemate više što vraćati.
Telefonske razgovore ne snimamo ali smo prema navedenim podacima provjerili logove telefonskih pozvia i pronasli smo pozive kako ste naveli te smo provjerili sa djelatnikom sa kojim ste razgovarali i sa djelatnikom koji je zaprimio primku medutim nitko od njih se ne sjeca da ste trazili povrat novca jer ste kupili drugi disk u meduvremenu. Zbog nedostatka podataka ne mozemo utvrditi sto se tocno dogodilo ali nam je zao zbog slijeda dogadaja koji se dogodio.

Kako se ovakve stvari ne bi dogadale molimo sve kupce da u obrazac za prijavu kvara upisu detaljni opis kvara i bilo kakvu napomenu koju imaju jer djelatnici obrazac sa uredajem predaju u servis te ukoliko na obrascu nesto ne pise djelatnici u servisu ne mogu znati za to.

Takodjer hrpa kupaca dode reklamirati uradaj i onda 20 minuta prodavacu opisuju problem a na obrazac za opis kvara napisu nesto tipa "ne radi", "ne daje sliku" i slicno, takav opis kvara se preda sa uredajem u servis gdje oni spoje monitor i vide da "daje sliku" te ga vrate nama kao ispravnog dok je zapravo opis kvara da nakon 2 sata monitor se ugasi i potrebno ga je istekati iz struje i ponovno ustekati kako bi se mogao upaliti. Naravno da kupci nisu sretni kada preuzmu monitor i ponovno im se dogada ista stvar i naravno da krive nas za to. Kako bi se takve stvar izbjegle molimo da sve sto imate napisete na obrascu za prijavu kvara a djelatnicnima prilikom reklamacije ne morate nista ni govoriti samo predate obrazac i uredaj jer ionako sto njima kazete nema koristi. Hvala na razumjevanju.
Protis je offline   Reply With Quote