View Single Post
Staro 13.04.2021., 19:18   #30
Boky1985
Registered User
Moj komp
 
Boky1985's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: G.C.
Postovi: 79
Dobro provjerim i to. Uglavnom evo update. Baš sam sada morao restartirati komp. Gledao Youtube, imao upaljen task manager i HWmonitor i krenem upaliti Steam. Steam krene skidati update i negdje na pola....puuf. Slika na YT stane. Zanimljivo je što sam nakon toga mogao recimo prekinuti procese u Task Manageru, čak i otvoriti Start Menu ali kad probam otvoriti nekakav program, ništa. Probao otvoriti MyComputer piše "Working on it." Downloads folder....isto tako. Miš se normalno pomicao i vidio sam "highlight" kad prijeđem preko neke ikone ali nešto otvorit, nope. Čak sam probao screenshot napraviti kako to izgleda, ali nije ni Paint htio otvoriti. Tako da.....back to drawing boards I guess? Event Viewer naravno javlja da je komp ugašen forcefully. Probao sam restart normalnim putem, vidim da kao krene....i izbaci crvenu pozadinu (stavio sam crvenu boju kao Windows boju) ali jednostavno ga neće restartat. Probao opciju sign out....ništa. Na kraju morao na dugme.
__________________
“Ladies. Gentlemen. You have eaten well. You've eaten Gotham's wealth. Its spirit. Your feast is nearly over. From this moment on...none of you are safe.”
Boky1985 je offline   Reply With Quote