View Single Post
Staro 26.01.2024., 13:39   #3037
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,829
Kakav show, pratim dalje!

Mene kada zovu sa tog broja pitaju me zelim li preusmjeriti paket u paketomat ili u neki ured koji mi najvise odgovara. Tvoja posiljka jos nije ni zavedena u sustav da je uopce stigla u postu.

Zato sam vec pisao, nemojte bezveze ici u postu traziti paket. Gledao sam na svoje oci kako tete odbijaju te ljude koji kazu "ali po trackingu je paket u Puli, gdje je???". One nemaju pojma gdje je paket jer lezi u vreci pod njihovim nogama s jos milijon istih. Doslovno, ne karikiram.

One prvo moraju proci kroz pakete i zavesti ih u sustav i tek onda je to to. Tada ces dobiti ili sms ili mail o tome da ga mozes preuzeti.

Alternativa koja (imho) bolje funkcionira je to sto te prvo zovu pa pitaju. Taj tvoj paket je jos "u zraku" i netko ga zeli usmjeriti gdje ti preferiras jer nemaju ljude da ti ga osobno dostave. Kada ga usmjeris, cekaj info da je stigao (paketomat salje sms/mail, primitak u postanski ured ako se ne varam salje samo sms da ga mozes preuzeti).

Zvuci koma, prolazim to svaki mjesec pa se nabralo iskustava. Bilo bi super kad bi se javljali na taj telefon, ali to recimo ne znam, nemam iskustva s propustenim pozivom.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote