View Single Post
Staro 01.03.2018., 12:44   #1868
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Ssariče, koliko god ti po svom, da ti ja prevedem na zdravoseljački: Protis te odjebo. S punim pravom. Po zakonu. Zašto? Evo ukratko:

Prvo i osnovno, imaš SKU oznaku i proizvod se mjenja za isti takav SKU. I da ga imaju, dali bi ti ga i dobio bi ga.
Nemaju ga. Što dalje?

Dalje ide to da ćeš natrag dobiti ili novce koje si platio (na račun ili nešto po tvom izboru iz ponude) ili ekvivalentan/jači RAM. A to sada više nije tvoj call jer je to na trgovcu kako će te namiriti. Jedno od tog dvoje mora ispoštovati po zakonu. Ispoštovati će opciju broj 1. Tako da, nitko te nije preveslao iako je situacija takva kakva je sa RAMom i grafama. A gle, sorry, da je situacija obrnuta, dobro ti je rečeno, tražio bi SSD i takvu pločicu RAMa

Jedino što još možeš je tražiti taj keks natrag i direktno kontaktirati Kingston i objasniti situaciju. Sa njima sam imao vrlo pozitivna iskustva (poslao im 2x1GB DDR2 kit, dobio 2x2GB DDR3 HyperX kit ).

Od Protisa moš dobit pare koliko si platio u lovi, nečem drugom ili naturi. Keks sa 2666Mhz 8GB ti neće dati jer ne moraju. Neće ti ići na ruku. I što? Izgubiti će tebe kao kupca. Preživjeti će. Isto kako Links i HGšrot žive bez mene

Eto, možda ti je sada jasnije.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote