View Single Post
Staro 06.12.2017., 19:40   #47
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Malo kasnim, ali...
Citiraj:
Autor wifi Pregled postova
s obzirom da je to ocito bilo usmjereno na moj pogled po pitanju nabave, prvo da napisem da takodjer radim u skoli i da smo posljednjih nekoliko godina sva racunala zamijenili, tako da ni ja ne pisem napamet. imamo sve od i7, preko i5, do pentiuma u rasponu od kaby lake-a do ivy bridge-a. ove starije smo otpisali. ...
50kn ovamo, 100kn tamo i dolazimo do toga da konfiguracija koju si ti naveo košta gotovo dvostruko više od ovog što je Smartic naveo.

Cilj je složiti 20ak računala za zadani iznos što se očito može, bez problema. I ne, to Smarticevo nije otpadna kanta koja je odmah za otpis, što si napisao da jedino može dobiti za taj iznos. To računalo će obavljati zadanu funkciju identično kao i to koje si ti naveo.
Citiraj:
Autor wifi Pregled postova
sto se tice jacine konfiguracije, C2D ce bit dovoljan za minesweeper i solitaire... za ostalo tu je mastercard...
Minesweeper i Solitaire nisu dio NPPa osnovne škole. Zanima me koje to bijesne programe ne bi mogao pokretati na takvom računalu? Office? Logo? QBASIC? Spusti se na zemlju, radi se o OŠ, zahtjevi ne mogu biti manji nego što jesu.
redscro je offline   Reply With Quote