View Single Post
Staro 06.04.2015., 00:15   #5291
#Marko#
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 48
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
Daj barem dozvoli opciju da je možda M1 i bolji od tvog Jiayu, a možda i nije....ali argumentiraj, a ne prtljaj i izvrći teze.
I dalje čekam odgovor koji uređaj je bolji izbor za $199, rekao si da Meizu nije?
Uh, zar ne tvrdim cijelo vrijeme da su to podjednaki jako dobri uređaji s ponekom razlikom, prednošću i manom, koji je bolji ovisi o ukusu i potrebi. Jedni tvrde Jiayu, drugi Meizu. Meni se više sviđa Jiayu baš zbog onog što meni nije fora ono što tebi kod Meizua jest, i u tome nisam jedini. Jel to izvrtanje fraza ili problem?
Činjenica je da Jiayu ima izmjenjivu bateriju, dodatni utor za memorijsku karticu i napredniji WiFi. To baš i nisu nebitne razlike. Uz istu cijenu kao za Meizu Note dobit ćeš još i 1GB rama i NFC.
A da ti kažem koji je bolji za 199$ načekat ćeš se. Nisam ni tako glup ni takav znalac da se to usudim reći. Činjenica je samo da je Jiayu jeftiniji za cca 30$ ili više.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ajde malo smanjite kompresiju. Ne brišem ništa jer je rasprava plodonosna, no lakše malo.
Shvatite da će svatko svoju investiciju braniti. Nije se dogodilo da je netko rekao "zajebao sam se za 200 eura". Svi vele da znaju zašto su okinuli tolike pare za neki uređaj.

@de.fang
Boktemazo, odlična fotka proizašla iz tvog Meizua.
a jesi li primjetio da je obrisao EXIF iz slike?

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 06.04.2015. u 12:02.
#Marko# je offline