View Single Post
Staro 20.09.2010., 20:29   #3693
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Sve stoji što vas dvojica pričate ali mislim da ste malo fulali bit same zamisli bluefluida (barem koliko sam ga ja skužio).
Ne bi to bio podforum na kojem će vrijedni ljudi riješavati stvari za lijene ljude besplatno, upravo suprotno, to bi bio samo još jedan dodatak na tržnicu gdje se neće nužno kupovati/prodavati hardver nego USLUGA.
Može to biti nekakvo pisanje seminara, a mogu biti i razne druge usluge tipa servisiranja PC-a, instalacije svega i svačega i sl.

To da ima lijenih ljudi stoji ali to je neka sasvim druga tematika i vi ih sigurno nećete ovdje preodgojit, a što ne bi dali ovim ljudima sa znanjem priliku da nešto i zarade?

Bolje da tu neko zaradi 100 kn nego da ljudi koji se ne kuže u kompove nose te iste na lopovske servise gdje će im uzeti 500.

Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
probaj samo zamisliti kakve gluposti bi se tu pisale pravim ovo/ono, pisem eseje bla bla...pa toga nikad kraja nebi bilo...trznica je sad ljepo sredjena i netreba nis cackati, ali ovom se protivim, danas onaj tko nosi na servis ne dodje na pce forum (sigurno), jel i da dodje znao bi bar minimalno o kompu i hvala bogu danas servisera ko pljeve na svakom cosku pise popravljamo elektroniku
Ma je da, bolje možda zasad ništa ne dirat, sama ideja ima potencijala ali bilo bi tu svega.

Zadnje izmijenjeno od: khm. 20.09.2010. u 20:47.
khm je offline   Reply With Quote