View Single Post
Staro 13.05.2021., 13:35   #4115
gothfr34k
Premium
 
gothfr34k's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 63
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Prodavači su dan i pol u poslovnici, ima smisla ako ne znaju di je što.
Što se tiče stanja lagera, web je povezan s lagerom tj. sustavom preko kojega vode skladište i prodaju, tako da je stanje uglavnom točno. Iako se zna desiti mismatch ali isto tako, izloženi artikli su isto dio lagera, pa je sve "dostupno" iako su zapravo izložbeni modeli. Koji zapravo ne postoje u Linksu, sve se to pakira i prodaje pod novo u nekom trenutku Ili uz neki sitni popustić.

S druge strane, kako ti se dalo uopće ići ovih dana dok je hype i sve još ne uhodano?
Brijem da ako ideš s namjerom kupovine, da je i dalje najbolje otići na Trešnju ili naručiti pa samo pokupiti.


Kakav je ostatak centra? Ima što vrijedno spomena i za vidjeti?
Išlo mi se na dan otvaranja jer sam bio raspoložen taj dan i računao sam ako je tako velika poslovnica da će biti i stvari iza na lageru. Razumijem i da au radnici novi i da mogu dobiti bilo što ako naručim dan prije, ali nema mi smisla onda ogromna poslovnica da samo dođem preuzeti stvari. Također nema onda smisla tjerati zaposlenike da se guraju da pomognu' a ne znaju gdje je što. Makar sve mi je jasno, očekivao sam previše izgleda.

Ostatak ponude dućana, od onog što sam vidio, 80 posto je namještaj, restoran Batak i Plodine ako se ne varam. Nisam previše zagledao iskreno ali mislim da je u principu takva ponuda trgovina. Možda jedna sa dječjim igračkama na katu Neka netko doda ako sam nešto propustio.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
gothfr34k je offline   Reply With Quote