View Single Post
Staro 12.06.2021., 15:44   #2840
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Evo par dojmova nakon nekoliko dana, nabacat cu par misli pa pitajte dalje detalje koji vas zanimaju

Kvaliteta izrade odlicna, kvalitetna i cvrsta plastika, savijanja pri normalnom rukovanju niti malo, otvarat ju zasad necu pa ne znam iznutrice ali valjda ima na YT.

Dolazi sa PBT keycapsima koji odlicno nadopunjuju switcheve, probao stavit par ABS cisto da vidim promjenu, nebo i zemlja, meni osjetno veca razlika nego na mehanici.

Sad o electro capacitive switchu, prije kupnje sam imao star da bi mogli previse slicni biti membrani, ma ni blizu, ko sto napisao gore, ovo je drugi svijet. E sad sa kojim klasicnim mehanickim switchem bi se mozda dalo usporedit, od onoga sto sam probao mozda Gateron Yellow, isto 35g su (doduse probao sam Red samo). Silent Red koje imam na Ducky su zivi pijesak u usporedbi. Mozda neki od enthusiast level custom switcheva je na ovoj razini tek, serijski, ma ni blizu.
Ono sto je meni posebno bitno, key wobble je minimalan.

Tipkovnica korist type C tako da tu su opcije otvorene te Cherry style keycapsi odgovaraju

Od nedostataka naveo bi software, bolje da ga nema. Nozice za nagib su lose, vec malo pomicanje tipkovnice i gotovo padaju, a i sama dugotrajnost im je upitna. Te na kraju ono sto meni nije problem, ali za ovu cijenu recimo usb passtrough i media tipke bi bile ok.

Cijena sa carinom i PDV-om je 1350kn. Netko normalan ce pitati jel vrijedi te novce, meni da i tu cu stati.

Tako da svakodnevni rad mi je vec sad nezamisliv na necem drugom, dok gaming ce biti na plebovskoj mehanici

I naravno, iduci korak je nesto od HHKB, Leopold ili Realforce...kad dode vrijeme.
Lud76 je offline   Reply With Quote