View Single Post
Staro 19.09.2011., 19:30   #78
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor Swarm dude Pregled postova
Baš sam neki dan iznosio dokaze u korist slijetanja na Mjesec, jedna od stvari koje sam naveo je bila: "Sovjeti bi prvi skočili na noge da je to bila fikcija".
Pa... moze se nasiroko u oba smjera, jer i jedni i drugi zagovornici su dobro potkovani. No ako su bili, ovo je jedno od rijetkih objasnjenja zasto bi odluka politicke moci odjednom nestala na vrhuncu trijumfa prema drugoj strani. Ne znam koliko te pamcenje sluzi i jesi li uopce gledao. Ali sredinom 80-tih, u igri detekcije Kviskoteke, je bio Ufolog koji je ujedno tvrdio da ima kontakte (kako god sad zvucalo) s malim zelenima. On je u drugoj emisiji nakon Kviskoteke, pola sata tvrdio i cak pokazivao natpise u kojima su (oni) upozoravali da covjek nema sto raditi gore, dok ne sredi i evoluira stanje na svom vlastitom planetu. Samo jedan domaci primjer koji ide na taj mlin. Ali, moze se ici u oba smjera. Inace, sjecam se, da je izlaganje ocigledno dojmilo Hitreca, jer je u Smogovce cak isao unositi UFO elemente nakon slusanja predavanja koja su bilo odrzana.

Citiraj:
Autor Swarm dude Pregled postova
P.S. znaš li kako se zove(u) dokumentarac(i) o piramidama na Marsu? Gledao sam dosta davno na TV-u jedan, možda je bio u sklopu emisije "Na rubu znanosti" pa su prikazivali isječke no toga se stvarno ne sjećam
Mislim da je Sokre koristio Sitchin-ove dijelove, ali kad spomenes motiv piramida na Marsu, automatski desetine i destine videa na temu. Morao bi biti malo precizniji? Ako bas znas koja je bila emisija, mozes ga mailat na njegov blog, jer on ti isti dan zna odgovarat. Ako je zivotno vazno, dat cu ti broj pa zovi

Koga istinski zanima prica, trebao bi svakako procitati najkracu, ali ujedno i najtajanstveniju knjigu AC-a ikad napisanu. Odiseja je zapravo dvodimenzionalna prema Kraju Djetinjstva. No zanimljivo, mnogima promice. Zbog knjige su cak i sluzbe se bavile pitanjima, odakle mu podaci koje je iznosio u knjizi? Ali dobro, to je za drugu i dugu pricu

____

Buduci da odgovaram u temi koja je ipak prvobitno za linkove. Samo da spomenem svog trenutnog favorita u igri odbaci laznog proroka i nadji autenticnog.

Jonatan Adampants na sekundu podeseno.


Jesus Knew How to Ride a Bike
, 3

Ili,

Kompletan video (besplatan i legalan) se moze skinuti ovdje : Jonatan Religion


...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 19.09.2011. u 20:09. Razlog: link
Visage je offline   Reply With Quote