View Single Post
Staro 03.05.2021., 19:20   #2443
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Export podataka iz Zepp ili Mi Fit aplikacije i dodavanje Xiaomi uređaja u Zepp aplikaciju

Nisam vidio pa ako netkome pomogne. Imam amazfit (Xiaomi) GTR i koristim Zepp aplikaciju.
Uglavnom imam također i Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 (kilaža, masnoće, voda, mišići, i ostali bio indexi koje mjeri), ta se može dodati u Zepp. Morate u Zepp biti prijavljeni sa MI RAČUNOM !!! Zepp neće nači vagu Mi Body Composition Scale 2 ALI ! Mi fit instalirate, prijavite se sa Mi računom, dodate vagu i sada pokrenete Zepp i vaga je tamo, Mi fit možete sada obrisati ako ga ne koristite.
Izvoz SVIH podataka iz Zepp aplikacije (isto je i sa Mi fit):
Pokrenete Zepp - Profile - Settings - About - Exercising user rights - Export data
Onda će te se par puta morat logirat sa Mi računom i na željeni mail stiže Zip koji ima pass (dobiti će te ga na jednom od ekrana) i unutra je sve što ste odabrali od podataka od kojeg datuma do kojeg ste odabrali u .csv formatu.

Procedura im je za vola ubit
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Zadnje izmijenjeno od: Black Dragon. 03.05.2021. u 19:26.
Black Dragon je offline   Reply With Quote