View Single Post
Staro 22.01.2024., 12:49   #3316
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,114
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Dakle, procitaj moj post ponovno, mozes i polakse ako je guzva, pa onda malo razmisli o big brejn tajmu. Imas u dva posta istu paradigmu, ja nisam kriminalac znate mene kme kme kme. Zamisli, niti Al Capone nije bio kriminalac po definiciji kaznjavanja, nego porezni utajivac, zbog cega je i poginuo.

Jeste svi mudri u tri picke materine, PoLiCiJa nE rAdI sVoJ pOsAo vs. kAj bUs tI mEnI kOpAl pO pReTiNcu hur dur dur.

Jer naravno, dobar dan, dobar dan, razmijenite misao, pogled, djelovanje i svatko svojim putem za 3 minute. Ali klasicno pametovanje je uvijek bio ispravniji put, jer potplaceni ljudi rade svoj posao, no kada ti trebaju priskociti i pomoci, onda ih nije lose nazvati. Bas tebe mrze, naravno.
Da si barem toliko u pravu koliko si srčan oko toga, bilo bi mi stvarno drago. Prvo, kao što sam već jedno 3 puta rekao, ne pričamo o 3 min i redovnom zaustavljanju. Ustvari, zanimljivo je da ti spominješ paradigmu. Ja, nitko ni ništa, sam kandidat za pretres i otvaranje svih kofera i torbi na temelju čega? Nitko me ne zna, nemam skupi auto, nemam dosje, nisam u prekršaju... Zašto baš ja? Zašto ne mogu dobiti suvisli odgovor i razlog nego moram doslovno kao pokisli pas šutjeti kraj ceste na 40+ stupnjeva pola sata, dok oni otvaraju korištene maramice u mom autu i bacaju mi torbe na zemlju usred ničega.

Nisam mudar, nego jednostavno želim znati zašto sam ja baš taj...

Prvo, ne znaš me, ne znaš kako se ponašam niti kakve ja situacije imam/sam imao, pa tako ni ne znaš kako reagiram ili se ponašam u krugu službene osobe.

Drugo, kao što je gore pisalo, nikada nisam stvarao probleme, bilo to s suradnjom s policijom ili isto tako s poštivanjem zakona. Što ujedno govori i moj besprijekoran dosje.

I da, čvrsto stojim iza toga da PoLiCiJa nE rAdI sVoJ pOsAo.

Ti možeš to shvatiti kak hoćeš, ali pretres cijelog auta i vađenje svih stvari iz istog sigurno neće trajati 3 min, a ako za isti, razlog nema ili mi nije pojašnjen, zašto bi ja na nešto takvo pristao?

Ljudi ginu svakodnevno na cestama, subote pune balavurdije s preko 2 promila u krvi, autima od 200+ ks, a doslovno da krenem tražiti policiju na cesti, ne mogu ih naći. Već nekih 2 godine imam ekipu od nas 4 para koji konzumiramo gin skoro svaki vikend, najbliži frend živi 23km od mene, najdalji oko 40km. Svaki vikend smo kod drugog para. Onaj koji vozi ne pije. 2 godine, svaka subota, mogu na prst jedne ruke nabrojati koliko sam vidio patrola na cesti, a broj koliko puta su me zaustavili u tih 2 godine je ravan nuli.

Ti, naravno, imaš kudikamo više životnog iskustva od mene, pa možda znaš nešto više od mene, ali samo mi nemoj plis prati mozak s nekakvim obraćanjem s visokog.

Ja ti kažem kak stvari stoje kod mene, a ti, radi što želiš kako želiš.

Kod mene više auto neće pretraživati, vjeruj mi.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 22.01.2024. u 13:02.
Mommistake je offline   Reply With Quote