View Single Post
Staro 17.11.2010., 20:20   #51
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
@Burko: pa kaj onda ako nije nov? Da je, koštao bi više... Nisma znao da ulje ide u kompresore, očito sam naletio na dobroga.
Taj je kod mene, posudio sam ga, a kupovina je opcija jer čovjeku fali lova trenutno.
A za farbanje, kažeš ništa posebno? Pa zaključiš kako je bolje od sprejeva, ne znam što da mislim Znam ovo za čišćenje, sve mi čovjk objasnio, kao i to da treba prakse.
Kakva boja ide unutra, neka specijalna?
pa, nije nov . ne znam koji pojam ne razumijes, postoji razlika od onoga koristenog bilo cega, i onoga ispod cekica, novoga. svakako polovno moze biti jednako dobro kao novo i dugotrajno, ali ne mora. samo to htjedoh reci, to je kao da kazes koja je razlika izmedu novog clia i tvog (ako ga jos imas), clio je clio...... pa nije .

definiraj dobro, sto ne ide ulje. prakticki mislim da je svejedno, to bi trebao znati netko tko je vise u tome, ja samo znam da ima suhi, i onaj na ulje. ali nikakav bauk sto ide ulje unutra, trebas masno i dobrano raditi da bi rekao "opet moram uzimati ulje, sto nisam ganjao neki koji nema ulja". uglavnom recimo da je svejedno, bolja stvar jest sto ne ide ulje jer je obaveza manje, no da je generalno bolje ili losije, to ja ne mogu tvrditi. jer ne znam, a ti znas jos manje - pa se nemoj vuci zakljucivanjem koje moze, a ne mora biti ispravno. pitas - ne skitas .

ovo za farbanje te nisam uopce skuzio. koristio sam sprayeve boje, koristio sam kompresor - kompresor je bolji. bolje se boja nanosi, opcenito je boja kvalitetnija, i ne - uzimas prakticki boju koju si najvjerovatnije nanosio kistom. cisto da ti docaram, bezbojni lak za drvo s kojim si nadam se se susreo barem jednom u zivotu - ide bez problema u bocu i farbas s njim. no radi lakseg farbanja malo razrjedis sa razrjedivacem, jer je boja (lak kad sam ga vec spomenuo) gust. mozes ici i direkt bez razrjedivaca, no po meni je bolje (a i cuo sam od ljudi koji farbaju od malih nogu) da je bolje da se malo razrijedi.


eto, ista jasnije? u svakom slucaju jako dobra stvar je kompresor .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote