View Single Post
Staro 20.09.2023., 18:31   #30
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Pay to win govno

Igram ovo oko dva mjeseca u laganijem tempu, skupio sam respektabilnu ekipu (Dida, Davies, Van Diyk, Rudiger, Marquinhos, Tchouameni, De Bruyne, Casemiro, Kante, Neymar, Messi, Haaland, Osimen itd...). Uz malo šareniji pobjednički niz dogurao sam iz Divizije 10 do Divizije 4 i tu počinju Pay to Win problemi. Gotovo svaki drugi tim je nakrcan Epic igračima uključujući i rezerve. Njima ocjene idu i preko 100, imaju višedimenzionalne perfomanse i to je teška muka za zaustaviti. Primjeri:





Na početku svakog tjedna Konami predstavi novo izvlačenje koje se sastoji od 150 karata. Npr. sad je u tijeku izvlačanje veznjaka iz engleskih klubova i od tih 150 karata prva tri su Epic karte (Beckham, Makalele, Rosicky). Igra ti daje jedno besplatno izvlačenje, a uz login bonuse i osvojene nagrade na Eventu može se skupiti još max 4-5 izvlačenja mjesečno (inače je 100 coinsa jedno izvlačenje). Tu i tamo budu darežljiviji kao sad prije izbacivanja eFootball 24 pa dobiješ i koje izvlačenje više, ali to je izuzetak. Novce nisam i ne mislim trošiti, kad se pogleda koliko koštaju coinsi nisu male cifre koje se troše na to.



Iako su obećali prije dvije godine još nisu uveli ni crossplay, ni cross progression a, ni Master ligu. Tako da - UNINSTALL

Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 20.09.2023. u 18:37.
Old.machine je offline   Reply With Quote