View Single Post
Staro 30.04.2021., 17:33   #35
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
ček, imaš prastari monitor, uzmeš novu konfu.. i ti pošalješ komp na servis prije nego si provjerio da li je s monitorom sve u redu? znači možda ulazi ne valjaju na monitoru, kabel (ajd to si probao).. nisi ni drugi monitor za koji znaš da je ispravan spojio na komp?

jedno 20:80 za komp-monitor problem.. ove u servisu ne spominji da nisu obavili posao, dok ovo sve nisi probao.. ako se pokaže isti problem na drugom 100% ispravnom monitoru, onda care drvlje i kamenje..

imaš i hdmi-display port adapter.. ima svega što možeš iskombinirat.. a možeš i otić u trgovinu po 24" dell se241h za 800kn i riješio si sve brige


edit: omfg ti ni nemaš u2312m iz naslova teme..
JA da isprobavam robu koju sam TEK kupio i došla je neispravna? da nisi ti taj lik koji je testirao komp? stari, ja za to vrijeme šta gubim gnjaveći sebe i druge po forumu (a i na drugim mjestima) trebam raditi na tom istom kompu svoj posao, a ne gubiti vrijeme a I novac na razno razne adaptere (koristeći zastarjele tehnologije usto), da ne rade ofrlje svoj posao, trebali su reći "pošalji konfu i monitor nazad, mi ćemo testirati, viditi šta je i onda ti se javimo povratno - jer je to naš posao, a ne vaš" - još ovaj test kod frend s monitorom odradim i onda dobijaju mail pred tužbu i svim mogućim inspekcijama ako mi ne riješe problem u roku od odmah. amen.
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote