Tema: Automobili
View Single Post
Staro 27.09.2022., 09:55   #63411
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor doctorg Pregled postova
Isto tako nekolicina vozača mi se uredno zalijepi za bunker da mogu vidjeti proizvođača žarulja koje imaju ugrađene, valjda s mišljenjem da ako vozim BMW (opet, sam sam si kriv ) da automatski moram 90 letit kroz neko naseljeno mjesto, ali istodobno ne žele prestići. U svim tim situacijama mi se lakše doslovno isključit na prvoj busnoj, pustit sve kojima "smetam" i nastavit u svom nekom ritmu vožnje.
Kakvo isključivanje, lijepo još više usporiš pa neka prestigne ili neka se odmakne. Često mi se dogodi po gradu da kasnim, pa žurim ali mi ne pada na pamet nekome trubiti ili se derati na druge jer voze 50 a ograničenje je 70. Ja sam kriv što sam kasno krenuo. Takvu logiku imam dok se ne žurim. Ako je ograničenje 50, vozim 50, ako su rupe, vozim sporije, ako se nekome žuri trebao je ranije krenuti nisam mu ja kriv. Nedavno se vozim po cesti koja ima hrpu rupa i ležećih i lik iza mene u Toyoti Yaris poludio. Vidim ga kako maše rukama, dere se, psuje zašto ja toliko usporim preko ležećih. Da ne spominjem koliko ljudima smeta ako vozim 25 km/h kraj škole.
U zadnje vrijeme pustim muziku toliko glasno da ne čujem ništa, pa neka sviraju, psuju i ljute se - ja ih ništa ne čujem .
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote