Tema: Automobili
View Single Post
Staro 26.09.2022., 21:36   #63396
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,951
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Velika većina ljudi uopće nije "prisutna" u autima. A da ne pričamo o mobitelima, ako nije u ruci, onda je na koljenima, sjedalu do itd.

Onda lažna sigurnost da noviji/bolji auto nemre sletit s ceste, koči i stane kad treba itd.

A i samo stanje ljudi općenito je zabrinjavajuće, pošto su auti sve više sredstvo raznih ispoljavanja od onih defekatorskih, frustriranih itd.
Neki dan se vozim u lijevoj traci iza plave Tesle na Slavonskoj u ZGu prema istoku. Auto naglo koči, drži puno prevelik razmak... a meni je to sve nešto sumnjivo.

Desna traka se oslobodi i ja se ubacim u desnu paralelno s Teslom i imam kaj vidjeti: lik tipka na mobitel s obje ruke i uopće ne gleda cestu! Uživio se u tipkanje kao da mu život ovisi o tome, kao da energično piše neki hate mail, a auto sam vozi. Vozio sam tako paralelno s njim da uopće nije pogledao cestu niti jednom. Vjerojatno nije znao niti gdje je.

I naravno, svi ga obilaze po unutarnjoj i ubacuju mu se ispred, a Tesla naglo koči Ali lik ne diže glavu s mobitela....
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote