Tema: Automobili
View Single Post
Staro 26.09.2022., 20:18   #63393
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ljudi ginu u svemu i svačemu, al ne znam dal si primjetio, kad su nesreće s bilo kojim drugim autom, po portalima piše samo saobračajna nesreća, poginulo toliko i toliko. Kad je BMW u igri, onda je u naslovu; Jurio s BMW-om i poginuo, Ubio troje s BMW-om, Oduzeo prednost s BMW-om i ubio dvoje... itd.
Sad ja ne znam jel su svi ti novinari neka isfrustrirana ekipa koja hejta BMW ili neš drugo, no definitivno u slučaju nesreće s BMW-om u naslovu članka se navodi BMW, al nek lik s Talismanom pobije petero, u naslovu će pisat teška saobraćajna nesreća, neće bit ni spomena o Renaultu.
I stvori se fama o BMW-u...
BMW/Mercedes/Audi služe kao clickbait. I to je činjenica. Na stranu sad crna statistika koliko prometnih s kobnim/težim posljedicama je uzrokovano tom nesretnom trojkom, ali brand u naslovu članka je isključivo rezerviran za BWM/Mercedes/Audi. Neki dan je na portalu osvanuo članak (preuzet s reddita) kako netko u crvenom Cliu vozi po nogostupu i zaobilazi kolonu. Naravno, naslov je bio u stilu "nećete vjerovati...". Dok je onaj balavac koristio zaustavnu na Pelješkom mostu, naravno da je bio BMW u naslovu. Jer to "pali" ekipu u komentarima "krkan, *član određene stranke", balkanac i sl..".

Ja osobno svaki dan viđam rejsere i krkanluk u prometu te svaki proizvođač ima svojih bisera. Majstor s Daciom mi blica i ide u pretjecanje na prijevoju, svaka druga 147-ica koju vidim ima auspuh promjera zolje i čađe da stražnja svjetla imaju prirodni tint. A da ne pričam o "sovama" koje se čuju kod mijenjanja brzine. I ti su najhrabriji kad imaju curu pored sebe, pa da ispadnu frajeri kako su brži od bemveja na cesti.

Naravno, da ne ispadne da branim bmw vozače, uvjerio sam se puno puta da određena skupina ima grdi problem s tim (npr. jedan direktor na sastanku je morao suptilno u svaku petu rečenicu ubaciti koji auto vozi). Sve je to dick measuring, čiji je jači/skuplji. I da je *Hyundai* (umetni bilo koji drugi brand) po defaultu skuplji/jači/atraktivniji sponzama, bmw više ne bi bio toliko popularan u naslovu
Par puta su me pitali zašto nisam izabrao neki drugi auto. Odgovor je jednostavan, bmw mi se još uvijek sviđa kao brand koji je nekad imao predivne primjerke u dizajnu i motorizaciji (E24, E30, E34, E46, E39, E38). Sad su malo odlutali, ali još uvijek imaju lijepih primjeraka


EDIT:
Samo je bilo pitanje vremena

https://www.index.hr/vijesti/clanak/...i/2398225.aspx
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.

Zadnje izmijenjeno od: sinisa1989. 26.09.2022. u 20:37.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote