View Single Post
Staro 29.11.2021., 14:33   #566
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Eee, to su dobre zelje.

/CUT/
Bubba, lijepo od tebe što imaš volje razvlačiti ovu raspravu u nedogled, samo što mi polako počinje ići na živce tvoj stav da sve moraš imati onako gotovanski napismeno. Ja sam ti predočio izvod iz zakona i opisao sam ti kako ga tumače inspektori i kako ga tumači sud i to je realnost. Tvoja želja da to dobiješ napismeno može se ostvariti tako da se dalje sam raspituješ odakle i kako možeš doći do toga, ja imam pristup dokumentima u kojima vidim kako se stvari odvijaju u realnosti i koje ti ne smijem proslijediti i tu je kraj priče. Hoćeš li ti odabrati odvjetnika, državni inspektorat, trgovačkog inspektora, prekršajni sud, meni ionako svejedno, na tebi je da gubiš vrijeme, ne na meni da ti nešto dokazujem u detalje. Ja ću lijepo odsvirati EOD s moje strane jer nema smisla da i dalje ovaj thread zatrpavam odgovorima na tvoje izvolijevanje i neprihvaćanje činjenica.

E, da, da ogovorim na ono tvoje pitanje kako to inspekcijski SWAT bane - ponekad inspekcija ima točno određene djelatnosti koje kontroliraju i vode se svojim popisom poduzeća/obrta koji su cilj inspekcijskog nadzora. Nekad im je dobar pokazatelj broj prijava za povredu autorskih prava, ponekad dojava BSA.

Have a nice day.

Zadnje izmijenjeno od: Sinac. 29.11.2021. u 14:53.
Sinac je offline