View Single Post
Staro 28.11.2021., 19:35   #554
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Da, kao što sam spomenuo, garderoba je čarobna riječ, gotovo kao ex-teritorijalna jedinica unutar poslovnog prostora. I neće gnjaviti jer za privatni laptop u garderobi trebaju i poseban nalog i moraju raditi novi zapisnik inspekcijskog nadzora.
Pa nije bila garderoba
Nego zid gdje se vješaju kaputi.
Al nema veze.
Mogao mi je i na stolu ostat lap od stranke koja ga je ostavila da ga ne tegli dok ide nekaj obavit

I kaj
U najgorem slučaju bi mu moral izvuć iz kompa račun za njega gdje se vidi čiji je..

Nit mu ja smijem dat tuđi lap

Al glavno da dobiješ par stranica isprintanog papira i uhljeb te pazi sad-naruči
da dođeš u tolko i tolko njemu u Novi Zagreb pokazat račune za soft.
A na papiru net.framework..driveri..pizdarije.
I izgubiš pol dana za kaj?
Sad više nebih išao ni pod razno.
Poslo bi mu mailom račune.
Nek se jebe lijepo.
I on i g.inspektor koji je to mogao provjerit na licu mjesta.

Osim toga-sve kaj je kupljeno je zavedeno u razno raznim izvještajima koji se šalju u obrazcima u PU
I soft i hard

I malo edukacije ne bi škodilo, nije atomska fizika znat kaj je Open Office a ne nabijat troškove poduzetniku da prevodi dijelove eule kod bogtejebo sudskog prevoditelja...

To je onak, van pameti.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline