View Single Post
Staro 27.11.2021., 21:48   #549
all_or_nothing
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: osijek
Postovi: 44
postoje zakonske odredbe u raznim zakonima i pravilnicima po kojima si dužan dati na uvid svu poslovnu dokumentaciju i pristup računalnom sustavu, bazama podataka i svemu za što pomisle da imaš a i ono što nemaš a mogao/morao bi imati.
najgore su u tome tri stvari: da ti se dogodi da lozinku zaboraviš ili da doživiš neki locker i izgubiš podatke.
treća, najgora od svih, je da smo dopustili da nas zakon drži za lopove i kad to nismo, te da nas u pravilu inspekcija kažnjava umjesto educira i pomaže nam biti legalist u šumi zakona i sitnih slova.

i da, inspektori su u pravilu obične neznalice koje u nadzor dolaze sa spiskom benignih prekršaja po kojima deru drakonske kazne, jer za nešto više nemaju ni kapacitet ni ovlasti. nećete ih vidjeti gdje bi trebali biti.

mene su htjeli oženiti jer sam imao w10 home verziju os-a. idioti. rekao sam im da imam i dvije lopate za snijeg u firmi. na jednoj piše kućna a na jednoj profesionalna. smijem li ispred firme lopatati s ovom kućnom?

ms je dovoljno moćan da operativni sustav za kućne korisnike ograniči kako želi, bilo kroz mrežna ili neka druga.
ali ajde ti bacaj snijeg sa profi lopatom bolje nego kućnom?
all_or_nothing je offline