View Single Post
Staro 07.04.2021., 19:35   #1566
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,647
Citiraj:
Autor King of 4 Pregled postova
kamera - as good as it gets, tu nemas sto prigovoriti previse, a fala bogu testova imas jedno 8 000 na ytb

baterija - odlicna, to ja nisam uspio u jednom danu ubiti, no brat bratu, ja na mobu ne igram igrice ili gledam filmove po par sati

zvucnici za gledati video na njemu, solidni, no to me na nijednom android mobitelu nije odusevilo, osim na iphonima, koji jednostavno imaju bolji bogatiji mesnatiji zvuk

zvuk prilikom tel poziva - biti cu grub i napisati ocajan. Nesto mutno/duboko zvuk kakav na nijednom mobu do sada nisam imao.



ergonomija - e to je nesto cudno meni bilo. Koliko god sam zelio manji mobitel, ispalo je da mi je cudan u ruci. Lagan je i s tim nekako "nestabilan", bio bi fantastican mob da tih 6" nije u tom mutavom 20:9 ili kojem vec omjeru, pa je mob u biti jako uzak i ne svidja mi se to. Da je 16:9 bio bi PERFEKTAN uredjaj.

malen je ali opet nedovoljno malen da bi bas bio ono "one hand" uredjaj skroz
i dalje, nisam nekako se mogao naviknuti na taj amoled zutkasti ekran u tih 2 tjedna sto sam ga imao.



od pozitivnih stvari je kamera, i generalno smoothness OS-a, i 90hz display je game changer po pitanju fluidnosti telefona. Nisam uopce imao pojma da moze toliko utjecati na mobitelu.


naokn svega, vjerojatno si ga uzmem opet kad se rijesim ovog Zenfone6

Uff, a ovo mi je bas ono, bitno..

Vozim 21:9 na 6.1", nije to to, imam doma U11 sa 16:9 ove gluposti koje izvode s omjerima ekrana je kriminal.. Razmisljam da si nabavim U12 donekle ima normalan aspect ratio 18:9, mozda i zadnji smartfon sa normalnim omjerom ekrana, ispravite me ak grijesim.
zvonac je offline   Reply With Quote