View Single Post
Staro 26.11.2010., 13:30   #14
[GOW]Nec
Premium
Moj komp
 
[GOW]Nec's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Moja Einhelova za 100 kuna je zašrafila dosad 4000 šrafa za knauf, bušila 5 mm u željezo, 8 mm u betonu, 10 mm u drvu i s obzirom na to koliko je koštala, mogu ju baciti u smeće, a još radi, 2000 kuna za to dati je suludo

Svi majstori koji su mi dosad radili na zgradi imaju sve ove najjeftinije alate tipa Prowork, Einhel itd i vele da im se bolje isplati nego kupovati skupe alate, jer kad se kaj strga ili pokvari, jeftinije je kupiti taj drek npr čajna štemericu za 300 kuna nego za 3000 kuna jer 10 štemerica od 300 kuna traje 5 puta duže nego ta jedna od 3000kn

Btw, vidio sam negdje SKill aku bušilicu na akciji unutar nekih 500 tinjak kuna
Na ovo odmah potpis!

Negdje 2005 sam kupio nekakav Einhell-ov set u kojem je bila ubodna pila, vibro brusilica, kutna brusilica, bušilica i baterijska bušilica.

Flexa još dan danas maže kao luda, a napravila je auta i ograda da im ni broja ne znam.
Baterijska bušilica je na svim tim stvarima bušila, šarafila i raspunktiravala i još radi, čak je i baterija kao nova.

Doduše, ja sam jedan od onih pacijenata koji kad kupe alat, prvo sve raskopaju i podmažu sve prijenose... Možda zato i rade.
__________________
Udomljujem stare laptope i njihove dijelove.
[GOW]Nec je offline   Reply With Quote