Tema: "Radni" stol
View Single Post
Staro 08.10.2009., 17:07   #98
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova
To su mi rekli ugrubo cijenu.Ja bi definitvno isao na medijapan jer mi je iveral nekako slabašan.Sa time ulazi i busenje rupa za alu-cijevi po promjeru.Sad samo gruntam kako da slozim postavljanje polica pošto su noge okrugle.
A ovo sto su sve povrsine to sam mislio da se nemora kantirati nego te rubne površine izgledaju isto ko i ostale te nema prijelaza.
Cijena ugrubo? Zaokružimo onda na 600 kn. Bacanje novaca ako mene pitaš.
Iveral slabašan? Predpostavljam da činjenica da je 99,9 % ponude što ga možeš vidjet po dućanima namještaja izrađeno od iverala tebi ne znači ništa. Mislim ono, u životu nisam sjebo komad namještaja ne računajući stolice. Koje su od drveta. Kaj planiraš, testirat građevinsku mehanizaciju na namještaju?
Vauuuuu, i bušenje rupa je u cijeni... OK, bušenje u mediapanu je zajebano, znam, al ipak...
Kantirana površina izgleda kao i ostale. ABS kant je vrlo tvrd i spriječava moguća slučajna oštećenja u uporabi. U principu, inače jedino što i možeš oštetit je rub. A sad, jel taj tvoj plastificiran rub jači od ABS-a i opravdava li 5 puta višu cijenu, sumnjam.
Plastificirani mediapan je po meni OK rješenje za kupaonski namještaj (mada evo svi moji ormarići u kupaoni izgledaju ko i prvi dan a rađeni su od normalnog iverala prije 10 godina). U ostalim slučajevima nema neke potrebe za njim, bar neke normalne koja opravdava tu cijenu.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote