View Single Post
Staro 22.01.2010., 14:31   #45
ivoHuljev
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 306
Sve to stoji, ali zamisli se u ulozi kupca. Jedan post za polovnu, jedan post za novu, komentiraj vamo, komentiraj tamo....nema smisla.
Ovdje sve dobije na jednom mjestu, dobije preporuke i za polovno i za novo,a na kupcu je da odredi hoće li novo ili ne, na kraju krajeva, njegovi su novci.


Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
moze jedno pitanje, opcenito, vezano za kupovinu kartice. tice sve ljudi koji predlazu koju uzeti, autora (razora), mozda cak i kupaca...........

dakle, dode xyz i trazi karticu do 750 kuna, za igranje, za 22" LCD. ono sto me zanima, sto se preporucuje? novo, polovno, sa garancijom, bez garancije, sa ove trznice ili njuskala? mislim, po tome postoji vise dobrih i kvalitetnih preporuka. nekako bi mi bilo bolje cak da se uvede jos jedna stiki tema sa kupovinom polovnih grafickih, i ova kao takva ostavi. mozda jest cjepidlacenje, ali stvarno mi malo blesavo kad netko nekog pokopa sa izjavom - "ovo je trenutni best buy, kosta 35-45% manje od onog sto je prethodnik predlozio, a daje jednake perfomanse".
sve 5 ako sam krivo shvatio ovo za novu kupovinu, ali mozda bi donijelo nekakav malo veci red. nije jednako preporuciti novo i polovno, mislim da se svi sa tim slazemo .
ivoHuljev je offline