View Single Post
Staro 08.01.2015., 22:39   #219
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,421
Citiraj:
Autor branuschi Pregled postova
Problem s MESC servisom suprugina Lumia 520 počela se pregrijavati i random smrzavati i gasiti sama od sebe i naravno ja je otpremim u MESC kao i prvi put kad je imala problem s tipkom za pojačavanje glasnoće koja se odlemila (to su uredno riješili pod garancijom prije cca. 2mj. nemam prigovora na taj dio ).


Nakon par dana gledam status popravka preko weba piše citiram:

Pregledom uređaja utvrđeno je nestručno otvaranje i neovlašteni popravak, što je rezultiralo gubitkom jamstva. Ponudu za popravak Vam šaljemo u privitku, te Vas ljubazno molimo odgovor da li želite popravak van jamstva.

Ja sav u čudu pa nisam toliki noob da bih otvarao uređaj pod garancijom i onda ga nakon toga slao kod njih ????

Pošalju oni meni neke slike kao na kojima je vidljivo oštećenje od neovlaštenog popravka ,
a ja bih rekao da je to prije od pregrijavanja zbog čeg sam je i poslao na servis ali oni ni da čuju
čak na ovoj donjoj slici mislim da je oštećenje od lemljenja tipke kod njih...

I vratit će mi takav neispravan uređaj što mi je činiti osim prijave DI.?
Prvo sakupi sve dokaze. Pa se žali proizvođaču s dokazima i naravno priča što se dešavalo.

EDIT
Zbog ovakvih stvari ja više ništa ama baš ništa nekupujem u HR( moja iskustva sa servisima).

Svi ti servisi nemaju pojma što rade.
Frend mi radi u MRServisa i govori da serviseru serviraju YouTube videoe za popravke.
__________________
Pošten trgovac:
1,2,3,

Zadnje izmijenjeno od: Karlo666. 08.01.2015. u 22:47.
Karlo666 je offline   Reply With Quote