View Single Post
Staro 14.04.2014., 12:00   #4
dxdandy
Premium
Moj komp
 
dxdandy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vinkovci
Postovi: 301
Monitor naravno imam ( ips matrica ), samo sam gledao ići na tiše rješenje od ta dva mac racunala ( mini - imac ). DVD uredjaj mi nije potreban. Što se tiče ovoga da je prenisiviji i to mi je nebitno. Razlika je gotovo 50% u cjeni ove dvije vrste racuna. Naravno u korist mini-ija. E sad kod iMaca mi se svida što je sve na jednom mjestu i to je to....ne znam kakav je sa bukom koju proizvodi pri radu u odnosu na mini tj. koji je tiši od njih dvojice prilikom surfanja i kucanja nekog word dokumenta. Iako mi je racunalo u sobi u kojoj nitko ne boravi osim za vrijeme korištenja računala to će se uskoro promjeniti a nemam ga gdje dalje staviti pa zato tražim tiho riješenje kako osobi koja će biti u sobi ne bi smetala buka i huljenje zraka od ventilatora i sl. zvukovi nastali od računala a opet da može ostati ako treba noću upaljeno i da ne smetra i naravno da je od apple-a. Jednostavno želim probati nešto malo drugačije. Ne želim Linux. Od apple-a već koristim iPad mini i svidja mi se princim rada iako je napravljen JB pa bih htio probati i racunalo. Ako mi se ne svid prodam ga i kupim neko drugo na windozama i gotovo.

Edit:

Iako mi je racunalo u sobi u kojoj nitko ne boravi osim za vrijeme korištenja računala to će se uskoro promjeniti a nemam ga gdje dalje staviti pa zato tražim tiho riješenje kako osobi koja će biti u sobi ne bi smetala buka i huljenje zraka od ventilatora i sl. zvukovi nastali od računala a opet da može ostati ako treba noću upaljeno i da ne smetra i naravno da je od apple-a.

Zadnje izmijenjeno od: dxdandy. 14.04.2014. u 13:05.
dxdandy je offline   Reply With Quote