Tema: Revolut
View Single Post
Staro 31.01.2023., 10:51   #2905
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Citiraj:
Autor bed-boy11 Pregled postova
Ovo je slučaj za UK Revolut. U UK Revolut nije banka i ne sudjeluje u toj nekoj kompenzacijskoj shemi u slučaju prijevara pa niti nije duzan vratiti sredstva ako nisu neki kriteriji ispunjeni.

Revolut u EU je banka s punom licencom u Litvi i zakonski mora sudjelovati u takvim shemama. U EU mora postupiti kao i OTP u tvom slučaju. Ako ne, možeš se žaliti Litvanskoj središnjoj banci i oni ce ga natjerati da ti vrati novce (doduše ne vjerujem da bi si dopustili puno takvih slucajeva jer riskiraju da izgube bankarsku licencu).

https://www.connexionfrance.com/arti...rom-fraudsters
Evo ima tu članak vezan upravo uz to. Pričaju za Francusku, al tako je u cijeloj EU. Na kraju piše i da je Revolut potvrdio da je svejedno jel korisnik na FR ili LT ibanu sto se tiče ovoga.
E ovo je konkretan elaboriran komentar, svaka cast

Citiraj:
Autor simpleplan Pregled postova
Stvarno moraš bit hrabar za puštat plaću na Revolut. Imao sam par sitnijih čarki s njima, support je nemoguć i nema ga.
Da i ja sam ima, trazio sam jednostavan izvod stanja racuna i da mi ga objasne, jer je to napravljeno zbrda zdola, i nisu nikako uspili na kraju sam googla i nasa online neko isto je ima problema nekih pa oni te izvještaje nekako drugačije računaju, to je sve u svemu trajalo jedno mjesec ipo dana. Inače slučajeva ko gore ima more more, i na foruimima, a i na komentarima dolje ispod ovog posta, nije jedini.

Meni oni jesu i do daljnjeg ce ostat samo middleman za plaćanja da mi banka ne gleda di trosim pare, malo za vaultove, malo za kripto, za splitanje billa, u biti ko keks pay , nebi im plaću da nema teoretske sanse, pogotovo pokraj HPB besplatnog tekuceg racuna....
OuttaControl je offline   Reply With Quote