View Single Post
Staro 16.04.2024., 17:18   #2858
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,370
Citiraj:
Autor Tirkiz Pregled postova
Jel se igraš s njime, si uspio veće brzine nategnuti s N78?

5CA ne radi (sa B20)?

Jesi ga probao na otvorenom ili na visini da ti signal bude bolji i kakve brzine daje?

Radi li cell lock?
Gori sam od djeteta kad dobije playstation 5

Ne znam šta nisam više pročitao o openwrtu i probao testirat sa skriptama i komandama
Što se tiče rutera i mogućnosti modifikacija, nema mu premca.
Skripta za auto sms, cell lock, tower lock,cell block, razne skipte za monitoring tj ima dostupno 1182 stranice plug inova.
Sa AT komandama se možeš igrat te saznat puno toga.
Pun klinac toga ni ne kužim za šta služi jer mi openwrt nije jača strana ali učim.
8gb hdd, 512 dd4 rama pa nema štucanja i zasada problema.

Pitao sam na mail njihov support par pitanja te dobio odgovore isti dan, tu su jako dobri.

Signal na prozoru od hta sa svoje male 4x antene.
Sinr ide čak i više, ovisi gdje ga držim te uredno drži brojeve bez padova.


Trenutno je na b20 jer testiram band po band te nisam ni probavao ići u kombinaciju sa b20, budem provjerio.

Ma ja sam u zgradi tako da sam uvijek na 10-12m visine ali toranj gleda direkt na mene i imam optičku vidljivost na htu.
Meni idu brzine preko dana do 650 mbita, ali zato navečer poslije 19h je od 300 do 400 bez obzira što je signal i dalje dobar.
Nisam si baš dao truda tražit mu mikrolokaciju za savršene uvjete.
Ht je očito zagušen.
Upoznat si sa slučajem od avangardea, a on je na pol puta izmedu mene i tornja te ja imam bolje brzine iliti čudan toranj.



Kad istekne ht tjedan flata onda se prebacim na A1 testiranje.

Volio bih jednom probat nakačit antene na njega da vidim šta se događa ali otom potom do toga.
Uglavnom jako zanimljiv ruter.

Zadnje izmijenjeno od: axo. 16.04.2024. u 19:47.
axo je offline   Reply With Quote