View Single Post
Staro 29.07.2020., 09:24   #129
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
a kao svejedno ti je gdje živiš...

hahaha

kaj radiš na sljemenu ?
Onaj dio kad je rekla da je gledala i stan u Utrinama si prigodno preskočio komentirati?

Dajte se ljudi manite komentirati izbore drugih ljudi. Tko hoće nek pomogne, zajedljivi komentari nikome ne pomažu.

Nit ćeš ti sebi poboljšati dan s tim komentarima, niti ćeš drugim ljudima promjeniti mišljenje.

A što se tiče cijena stanova i kvartova samo zato jer je tramvaj blizu, taj fenomen u ZG-u mi nikada nije bio jasan.

OK razumijem da stan na Bijeniku ne može biti jednako dobar kao onaj na Trešnjevci. Znam jer sam živio tamo, i reko "svi vi ste debili, gle kakav pogled, mir, tišina, terasa...", je al svaki put kad neš trebam imam drndanja s autom do črnomerca već zgubim volju, a kamoli dalje. Kak je tek ovima koji busom trebaju ić...

Ali recimo novi Zagreb, Sloboština uvijek imala niske cijene stanova, a Utrine i Zapruđe, koji imaju puno lošiju kvalitetu zgrada kao držali bolje zbog pozicije. Zapruđe pod Bundek prodaju, a to su limenke, grozno.

Sopot drži visoke nerealne cijene, jer je eto "samo preko ceste od Središća". Iskreno i Središće drži prevelike i pretjerane cijene...

Osobno preferiram Dugave / Sloboština, pogotovo ako netko ima auto.

Ali naravno da ako netko radi na Črnomercu, a recimo žena mu u Španskom, da neće gledati stan u Dubravi. Jer im je to 2-3 sata putovanja dnevno... a treba doć po djecu u vrtić, plus što većina vrtića ima limit 10h dnevno da dijete smije biti. Ako radiš 8h i putuješ oko 1h na posao, si na rubu tih 10h. I kome je uopće gušt doći doma nakon posla u 18.30, a završio si u 17?

Što se cijena tiče, manje korekcije su moguće, možda ce biti jeftinijih stanova koje će banke prodavati (ali se iskreno nadam, zbog tih ljudi, da neće). Rijetki koji prodaju stanove ili zemljišta da im se žuri. Tima koji se žurilo su već rješili i rješe brzo u par dana, takve stanove treba uloviti, najćešće odu za keš, ne stigneš ti rješit kredit pošto im se žuri.

Bio je jedan stan u Središču, oko 25% ispod tržišne cijene... ali uvjet je bio keš NA RUKE. Ništa preko računa....
Elven je offline   Reply With Quote