View Single Post
Staro 29.07.2020., 08:42   #123
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 62
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
To je jedna strana medalje.
Druga (barem tu u Rijeci) je da se prodaju rupčage u koje treba bacit bombu, zatvorit vrata i čekat da se prašina slegne po cijenama kvalitetnih novogradnji.
Ekipa misli da će past cijene? Nemojte me nasmijavat, znam za slučaj gdje je barba odbio 100t€ keš love, prodaje već godinama za 130, stan samo propada. Hrvati drže ukopane pozicije kad je kriza, navikli su. Jeftino kupljene nekretnine gdje je netko lovu obrnuo nabrzake se prepričavaju godinama i mogu se na prste jedne ruke nabrojat.
Izbor kvarta u Rijeci? Zaboravi. 9 od 10 ih imaju probleme s parkiranjem, kamoli dalje.
Novogradnje? Frend mi šibnuo sliku, najurio je cijelu ekipu s gradilišta, zid od poda do stropa bježi 20cm bez pretjerivanja.
Jedan od rijetkih kvartova u gradu s dovoljno zelenila i parkinga? Gradske službe kose i održavaju na kvartalnoj bazi. Đungla. Ajd, tu sam i kupio na kraju.
Zmija od metra i po na stepenicama od zgrade za dobro jutro Telac od 120kgx2m vrišti ko curica i budi susjede.
Agencije? Neću nikad zaboravit, "pomorac prodaje poziciju", rupčaga u neboderu bez parkinga u kojoj je od hodnika napravio kuhinju i blagavaonu. Cijena sitnica...
65m2 stana u novogradnji? Yea, right, lođa, parking i drvarnica su valjda 20m2. Šiber vrata da dobije na prostoru i moš birat imaš dnevni ili blagavaonu, nema mjesta za oboje.
Adaptirate u Primorju i Dalmaciji? No problemo, cijena majstora x2 naspram ostatka Hrvatske, bikoz turizam, dnevni najam, štogod. Prosječna plaća manja nego u Zagrebu iz istog razloga.
Kupujete nekretninu u kroejša po cijenama iz Minkena i Beča?
Naguzite se da vas yebemo za vaše pare...
A za odbijanje posla se slažem, znam ih hrpu koji neće iz Crikvenice u Rijeku putovat, a samo za info, Crikva-Zamet 23min flat po obilaznici.

Ma nebu padale cijene. Problem je u Zagrebu kaj dosta zgrada nije kvalitetno građeno i baš moraš dobro ubost.


Meni se sad otvorila prilika za jedan stan na mihaljevcu pa budemo vidjeli.
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote