View Single Post
Staro 27.09.2019., 09:23   #46
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Uglavnom, ovaj novi GOG Galaxy launcher tj općenito GOG i MS su najavili već prije nekakvu suradnju tako da će se ta dva launchera nekako povezati tj integrirati malo "dublje". Pošto ove igre sa Xboxa Game Passa ne zahtjevaju da se pokrene i MS-ov launcher jednom kad su instalirane dovoljan je samo GOG. Isti (MS-ov) ionako zapravo skoro nićemu ni ne služi, igre se isntaliravaju preko MS Store-a preko launchera je eventualno preglednije vidjeti koje su sve igre uključene u GamePass. I dopisivanje, ako to ko radi, ali vjerujem da će i to uskoro doći na GOG. Ili će se spojit sa Discordom (navodno već ima nešto na GitHubu - pojam nemam dali radi jer ne korisitm Discord)
Totalno sam oduševljen ovom kombinacijom jer stvarno dobro radi a i bome se je MS lijepo potrudio i stvarno raznolike igre baca u taj GamePass. Mislim da za razliku od onog sranja od Epic Game Stora - tek je ova kombinacija prava "prijetnja" Steamu. To prijetnja treba uzet za rezervom jer ni GOG ni Xbox ne seru s nekakvim platform eksluzivama a i ponuda igara za 4$ mjesečno je fenomenalna. Mislim, novi Gears 5 odmah prvi dan na Passu, sad će i ovaj The Other Worlds. - zakon. A što je najbolje iz sve te launcher hrpe govana je - da launcheri zapravo nisu ni potrebni za gejmanje. Istina, ti overlay-i imaju svojih prednostiali je još bolje kad ako ti to ne želiš - launcher nije ni launchan. Ou jea.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote