View Single Post
Staro 11.02.2021., 22:20   #36
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,485
Nije glupo pitanje. Ali isto tako, kako grafička kartica može vrijediti 15.000kn? Zašto bi vrijedila 15.000kn ako služi za gubljenje vremena? Vrijedi zato što ima ljudi koji su je voljni toliko platiti.

Tako i crypto. Većina ga nema praktičnu svrhu, ali vrijedi onoliko koliko mu ljudi dalju vrijednost. Bitcoin nije praktičan za gotovo ništa, ali je prvi crypto, ima ograničeni supply, unikatan je i na temelju toga mu ljudi daju neku vrijednost.

Poneki crypto ima i neku uporabnu vrijednost tipa za transakcije itd., ali se usudim se reći velika većina čista magla. Zato se ne treba oslanjati čvrsto na taj svijet. Uložiš ono što smiješ izgubiti i pokušaš unovčiti s vremena na vrijeme zaradu koju/ako ostvariš.

Citiraj:
Autor signum88 Pregled postova
Zna li neko koliko se čeka validacija identiteta na KRAKENU, uploadao sve još prošli tjedan i stalno mi javlja STARTER a kao provjera prošla?
Zato sam još 2018. kada se slegla panika napravio račune i prošao verifikaciju na gotovo svim tadašnjim ozbiljnim mjenjačnicama. Kako ne bi morao raditi račun u gužvi kada svi žele napraviti.
Libertus je offline   Reply With Quote