View Single Post
Staro 10.07.2022., 14:42   #450
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726







znaci ne trosi ni 0.1W, da bi i trosilo 0.1W to bi bilo smijesno, zanemarivo pa da je ustekano 100 godina. Ali ako sam zabrijao napisite gdje je caka i kako to da tu vijest sire svi... Evo upravo N1 portal mi to ubacio. mislim da se tu radi o jako losem prevodu s engleskog jer valjda misle na ostavljanje punjaca dok puni mobitel u uticnici... Neznam, nije mi jasno...
-->
Naletio na clanak iz zutila da se punjac nakon punjena mora istekati iz struje jer trosi struju i grije se. Nekako mi to zvuci da je kolega koji je prevodio taj clanak krivo nesto preveo, ali da provjerim. Pa kako se to punjac grije akd je hladan ko psricer i nakon 30 dana ustekanog. Pa to bi bilo onda se i produzni kabel grije dok je ustekan u struju.

Ovu vijest prosirili su portali po Hrvatskoj pa eto ako ima netko tko je sa strujom na ti i zna vise o ovome nek mi odgovori. Hvala.

Sinulo mi sam provjeriti i izgleda da se siri Fake News:







znaci ne trosi ni 0.1W, da bi i trosilo 0.1W to bi bilo smijesno, zanemarivo pa da je ustekano 100 godina. Ali ako sam zabrijao napisite gdje je caka i kako to da tu vijest sire svi... Evo upravo N1 portal mi to ubacio. mislim da se tu radi o jako losem prevodu s engleskog jer valjda misle na ostavljanje punjaca dok puni mobitel u uticnici... Neznam, nije mi jasno...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 10.07.2022. u 14:50.
dada-as je offline   Reply With Quote