View Single Post
Staro 08.03.2022., 09:31   #22
glpcha
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Dakle, osvrt na tjedan dana korištenja Soundpeats Air2 sa Aliexpressa:

https://www.aliexpress.com/item/1005...dcd44c4dLJjRco

Stigle kroz 3 tjedna.

Na mobitelu nemam 3.5mm utor, a usb-c se već razvalio od 4 godine uštekavanja kabela za punjenje i kabel od slušalica prelako ispada van.

Ponukan time sam uzeo wireless slušalice koje su semi-in ear tipa, što mi iskreno više paše, jer mi in-ear slušalice nekad rade pritisak na bubnjić. Mana ovih, ajmo reći otvorenijih, je da manje izoliraju vanjsku buku, ali i to ima svojih prednosti. Kada šetaš ulicom, da te ne pokosi neki wannabe racer na romobilu npr.

Zvuk je solidan, ali nisam neki audiofil tako da ovo uzmite sa rezervom. Baterija obećava 5 sati neprekidno + još 20 sati preko kućišta koje ima bateriju od 300mah. Ono što me iznenadilo da je bas solidan iako nije in ear slušalica.

Udobnost je dobra, ne osjete se maltene. Na prvu djeluju kao da bi mogle ispasti ali se dobro drže i nisam ih uspio natjerati da mi ispadnu iz uha. Ne mislim trčati s njima pa mi nije toliko bitno.

Još jedna stvar koju sam primijetio - kad na mobitelu pojačam glasnoću do kraja, na slušalicama mogu još za nekoliko koraka pojačati glasnoću. Sad, nemam pojma da li je to do mobitela ili što. Svakako su dovoljno glasne

Eto, moja preporuka, uštedite neku lovu i kupite ove umjesto apple airpodsa.
glpcha je offline   Reply With Quote