View Single Post
Staro 26.10.2021., 13:37   #13
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Danas dobio Soundpeats Trueair2 na probu.

Cijena je oko 35$/€ možda malo više. Postoji i TrueAir2+ s bežičnim punjenjem i aptX adaptive modom ali to mi je manje bitno. Isprobao sam poboljšanu verziju bez bežičnog punjenja s game modom.
Bile su mi zanimljive jer ima jako malo Airpods-like sluški da koštaju malo i da daju dobar zvuk. Ono što je jeftino ne valja ništa osim jednih koje sam nabavio kao fake airpods a ispostavile se da su reprogramirane refurbished Airpods jer su imale naziv rbt25 ili slično ,a nakon dugog držanja tipke za uparivanje su se resetirale i otad se zovu Airpods te ih i iPhone i svi ostali mobovi tako prepoznaju. Bile su mi sumnjive ispočetka jer daju odličan zvuk a koštale su 20€. Naravno sellera nema više nigdje .
Anyway, ove naveliko hvaljene Airpods-like sluške imaju odličan bas ,odličan mid range i mrvu slabije visoke ali to više manje prepoznaju oni koji isprobavaju sluške svaki dan. Meni osobno paše malo drukčiji zvuk ,malo slabiji mid i malo jači high,ali objektivno,ove sluške su top za taj novac. Dobro izrađene, baterija drzi oko 4 sata,usb-c konektor. Jedne od rijetkih koje imaju pojačavanje i smanjivanje jačine zvuka na dodir pa ih lako možete spojiti na uređaju koji nemaju tu mogućnost kao što je npr Amazon Firestick TV i regulirati glasnoću na dodir lijeve i desne sluške. Glasnoća je u rangu Airpodsa. Meni osobno prejako ali za one koji vole, biti će zadovoljni.
Našao sam naravno i manu. S obzirom na to da ove sluške imaju game mod, mikrofon je odličan i čist,sugovornici vas čuju odlično i čisto,zvuk nije zagušen ali još nisam shvatio zašto se glas sugovornika čuje slabo. Možda ima veze sa game modom, pa još moram shvatiti da li se slabo čuje s uključenim ili isključenim game modom,još nisam imao vremena. ( EDIT: probao sam svašta,jednostavno se slabije čuje u razgovoru,dok je mikrofon odličan)
Uglavnom, preporuke za one kojima gumice od budsa smetaju i vole sluške poput airpodsa ili huawei freebudsa a ne žele dati više novaca.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 26.10.2021. u 17:44.
spawn je offline   Reply With Quote