View Single Post
Staro 10.08.2010., 12:55   #67
slish480
Yeeepiyaye
Moj komp
 
slish480's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Graz, Austria
Postovi: 293
Kupovao sam sve i svasta sa ebaya u cjenovnom rangu do 30 dolara zato sto sam cuo pricu da se roba do 150 kuna cca 30 dolara ne carini a svega se moze nac za te novce na ebaju. Isle su i yagi antene(dosta velik paket!! - prezadovoljan antenama) omni antene, raznorazni konektori, baterije punjive isto prezadovoljan baterijama ma bilo je svega u pravilu sam birao najjeftinije od ovih stvari.
2 puta mi se dogodilo da nije bilo poslano: prvi put RC helikopter za nekih 100 kuna nisam znao za pravilo da to moras prijavit u roku od 45 dana nego sam ja bas 46 dan to iso prijavit i nije islo jos se natjeravam sa prodavacem za refund i tako, drugi put ogrlicu narucio i za 2-3 tjedna vidim da prodavac nije vise registriran na ebayu dignem slucaj protiv njega i iduci dan dobio refund od ebaya narucio od drugog prodavaca novu i dobio za 2-3 tjedna. Sve posiljke su mi dolazile ispod mjesec dana, 90% u roku 2.5 tjedna. Nikad carinu nisam platio iako na nekim paketima uopce nije bio oznacen gift. Eto kod mene nikad problema nebi bilo ni sa ovim helikopterom da sam znao za ogranicenje od 45 dana.
slish480 je offline   Reply With Quote